יום ו', טו’ באדר ב' תשע”ט
דף הבית דבר המנהלת אינטרנט בטוח יצירת קשר מרחבי כיתות
מרחבים מקצועיים למידה בחירום אגרת להורים חדר מורים חברת הילדים גישור
הורים וילדים יקרים,השבוע נציין את השבוע לגלישה בטוחה ברשת תחת הכותרת "גם ברשת יש גבול". מצורף עלון להורים וקישורים לפעילויות שונות בנושא.גלישה מהנה ובטוחה!
קרא עוד...
קרא עוד...
ילדים והורים יקרים, השבוע יתקיימו אירועי "שעת קוד" בכל הארץ. אירוע שעה של קוד הוא אירוע עולמי המזמן תלמידים ותלמידות מכול גיל ומקום להתנסות בתכנות וכתיבת קוד מחשב בצורה חווייתית במסגרת של שעת פעילות או יותר.
קרא עוד...
תלמידים יקרים,לפניכם מטלה הקשורה לנושא. אנא צפו בסרטון (שימו לב שאתם צופים בסרטון המתאים לכיתתכם) וכתבו בפורום הכיתתי : מהו נושא הסרטון? ערכו רשימה - מהם הדברים האסורים במהלך נהיגה?
קרא עוד...
לחצו על התמונה או על הקישור המצורף ותגיעו אל חדשון משרד החינוך, אשר יוצא כל חודש, ובו הודעות ועדכונים, פעילויות ומאמרים בנושאים שונים.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בכתבה זו מופיע קישור למיזם עירוני לציון 50 שנה לאיחוד ירושלים, בו השתתפו כל בתיה"ס היסודיים בעיר, ושעסק במנהיגות ירושלמית. המיזם כלל עבודת חקר של התלמידים ובניית מסלול חייו של מנהיג שבחרו אשר קשור לירושלים ומתאים לייחודיות ביה"ס. מומלץ מאוד!
קרא עוד...
אתר UIN GAME (סביבת תוכן מאושרת ע"י משרד החינוך) מרכז מגוון תכנים בתחום התכנות ויצירה דיגיטאלית. האתר מספק אמצעים ללמידת מיומנויות המאה 21 בצורה חווייתית, מהנה ונוחה. החומרים הם בנושאים של פיתוח תוכנה, כגון: אפליקציות ומשחקי מחשב.לשימושכם! מומלץ!
קרא עוד...
הורי ילדי כיתות א' היקרים,בכתבה הבאה תוכלו למצוא קישורים לאתרי מוכנות לכיתה א', מאמרים בנושא ורשימת ספרים לילדים.נתראה בתחילת השנה!בהצלחה.....
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידים יקרים,אנא לחצו על הקישור המצורף וענו על השאלון. השאלון הינו אנונומי ובעילום שם.בהצלחה!
קרא עוד...
חשיבה מחשובית
שלום כיתה א
חינוך ליזמות רב-תחומית
אורח חיים בריא
מידעון חודשי
הנהגת הורים מוסדית
פינת היועצת
פרוייקטים מיוחדים
אירועים קהילתיים
סרטונים
כתבו עלינו
אינטרנט בטוח
טפסים להורדה
מפתח הל"ב
לוח חופשות ומועדים
רשימות ספרי לימוד
לוח צלצולים
עדכונים מחיי היומיום בביה"ס
אקלים מיטבי בביה"ס
גלריה תמונות תשע"ה
עשייה ירוקה בביה"ס
פינת החי
מצגת פלזמה
הבוגרים שלנו
פתגם השבוע